Популярні напрямки

Курси російської мови в Санкт-Петербурзі разом з Language International
вчити Російську мову
Санкт-Петербург

9 шкіл, 140 курсів перейти

Курси російської мови в Києві разом з Language International
вчити Російську мову
Київ

4 школи, 34 курси перейти

Курси російської мови в Москві разом з Language International
вчити Російську мову
Москва

6 шкіл, 26 курсів перейти

Російську ТИПИ КУРСІВ

Який саме тип курсу російську мови ви шукаєте?

Загальний

Загальні курси російської мови

Загальні курси російської мови для дорослих, які хочуть покращити своє мовлення, сприйняття на слух, читання та писання російську мовою. Більшість курсів для дорослих від 16 років. 2 - 48-тижневі інтенсивний курси доступні. Більшість курсів - в середньому 30 уроків на тиждень.

Підготовка до іспиту

Підготовчі курси до тесту з російської мови

Курси з підготовки до тесту з російську мови призначені для студентів, які хочуть підготуватися до тесту зі знання російську мови для поліпшення перспектив працевлаштування або вступу до університету.

Бізнес

Бізнес курси російської мови

Персональні бізнес-уроки російської мови для ділових людей і професіоналів, які хочуть вивчати російську мову як можна швидше з орієнтованими уроками та приватним вчителем російської мови.

Підготовка вчителів

Курси по підготовці вчителів російської мови

Курси для вчителів російської для викладачів, зацікавлених у викладанні російської мови за кордоном. Існує величезний попит на кваліфікованих викладачів російської мови по всьому світу та можливість працевлаштування майже в кожній країні по всьому світу.

Професійні

Професійні курси російської мови

Професійні курси російської мови для професіоналів, які хочуть вивчати російську мову в конкретних областях, таких як бізнес, медицина, юриспруденція, авіація та гостинність.

За спеціальністю

Курси російської мови за спеціальністю

Спеціальні курси російської мови для тих, хто хоче вивчати російську мову і взяти участь у заходах, таких як спорт, мистецтво, продукти харчування та багато іншого.