Популярні напрямки

Санкт-Петербург
вчити Російську мову
Санкт-Петербург

11 шкіл, 149 курсів перейти

Москва
вчити Російську мову
Москва

8 шкіл, 59 курсів перейти

Київ
вчити Російську мову
Київ

4 школи, 33 курси перейти

Російську ТИПИ КУРСІВ

Який саме тип курсу російську мови ви шукаєте?

Загальний

Загальні курси російської мови

Загальні курси російської мови для дорослих, які хочуть покращити своє мовлення, сприйняття на слух, читання та писання російську мовою. Більшість курсів для дорослих від 16 років. 2 - 48-тижневі інтенсивний курси доступні. Більшість курсів - в середньому 30 уроків на тиждень.

Підготовка до іспиту

Підготовчі курси до тесту з російської мови

Курси з підготовки до тесту з російську мови призначені для студентів, які хочуть підготуватися до тесту зі знання російську мови для поліпшення перспектив працевлаштування або вступу до університету.

Бізнес

Бізнес курси російської мови

Персональні бізнес-уроки російської мови для ділових людей і професіоналів, які хочуть вивчати російську мову як можна швидше з орієнтованими уроками та приватним вчителем російської мови.

Підготовка вчителів

Курси по підготовці вчителів російської мови

Курси для вчителів російської для викладачів, зацікавлених у викладанні російської мови за кордоном. Існує величезний попит на кваліфікованих викладачів російської мови по всьому світу та можливість працевлаштування майже в кожній країні по всьому світу.

Професійні

Професійні курси російської мови

Професійні курси російської мови для професіоналів, які хочуть вивчати російську мову в конкретних областях, таких як бізнес, медицина, юриспруденція, авіація та гостинність.

Освіта і робота

Програми з російської мови про роботу та навчання

Програми робота-навчання, для дорослих, які хочуть вивчити російську мову і отримати досвід роботи за фахом одночасно.

За спеціальністю

Курси російської мови за спеціальністю

Спеціальні курси російської мови для тих, хто хоче вивчати російську мову і взяти участь у заходах, таких як спорт, мистецтво, продукти харчування та багато іншого.