Популярні напрямки

Курси португальської мови !in Lisbon разом з Language International
вчити Португальську мову
Lisbon

6 шкіл, 68 курсів перейти

Курси португальської мови в Ріо-де-Жанейро разом з Language International
вчити Португальську мову
Ріо-де-Жанейро

6 шкіл, 48 курсів перейти

Курси португальської мови в Порту разом з Language International
вчити Португальську мову
Порту

2 школи, 16 курсів перейти

Португальську ТИПИ КУРСІВ

Який саме тип курсу португальську мови ви шукаєте?

Загальний

Загальні курси португальської мови

Загальні курси португальської мови для дорослих, які хочуть покращити своє мовлення, сприйняття на слух, читання та писання португальську мовою. Більшість курсів для дорослих від 16 років. 2 - 48-тижневі інтенсивний курси доступні. Більшість курсів - в середньому 30 уроків на тиждень.

Підготовка до іспиту

Підготовчі курси до тесту з португальської мови

Курси з підготовки до тесту з португальську мови призначені для студентів, які хочуть підготуватися до тесту зі знання португальську мови для поліпшення перспектив працевлаштування або вступу до університету.

Бізнес

Бізнес курси португальської мови

Персональні бізнес-уроки португальської мови для ділових людей і професіоналів, які хочуть вивчати португальську мову як можна швидше з орієнтованими уроками та приватним вчителем португальської мови.

Підготовка вчителів

Курси по підготовці вчителів португальської мови

Курси для вчителів португальської для викладачів, зацікавлених у викладанні португальської мови за кордоном. Існує величезний попит на кваліфікованих викладачів португальської мови по всьому світу та можливість працевлаштування майже в кожній країні по всьому світу.

Професійні

Професійні курси португальської мови

Професійні курси португальської мови для професіоналів, які хочуть вивчати португальську мову в конкретних областях, таких як бізнес, медицина, юриспруденція, авіація та гостинність.

Освіта і робота

Програми з португальської мови про роботу та навчання

Програми робота-навчання, для дорослих, які хочуть вивчити португальську мову і отримати досвід роботи за фахом одночасно.

За спеціальністю

Курси португальської мови за спеціальністю

Спеціальні курси португальської мови для тих, хто хоче вивчати португальську мову і взяти участь у заходах, таких як спорт, мистецтво, продукти харчування та багато іншого.