Ми - команда ентузіастів мови та технологій, які створюють найкращий сайт пошуку мовних курсів.

Нашою метою є зняття агонії з планування досвіду поглинання мови. Ми розробили наш сайт, щоб допомогти вам легко порівняти тисячі курсів одночасно. Якщо ви хочете витрачати години на пошук на кожному сайті мовної школи самостійно, це один із варіантів. Якщо ви віддаєте перевагу більш простий спосіб знайти хорошу угоду, ми можемо допомогти. Наш сайт представляє результати курсів таким чином, щоб ви могли обрати найкращий для вас курс одним поглядом.

На Language International ми хочемо зробити ваш досвід кращим і повернути задоволення в планування мовного курсу.


Зустрічаємо наших засновників

Karen Ong
Karen Ong

Засновник і спів-директор

Її пристрасть до мов і різних культур привела її до створення Language International. Карен є ентузіастом мови та подорожей, розмовляє 6 мовами (і в даний час вивчає сьому - німецьку), а також відвідала більше 100 міст на 6 континентах.

Language International є продовженням її інтересу до сприяння мовному та культурному обміну. Перед початком роботи з Language International, вона заснувала сайт мовного взаємообміну MyHappyPlanet.com. Карен отримала ступінь МВА в Гарвардській бізнес-школі, де отримала нагороду Роберта Ф. Жассе.

Michael Reich
Michael Reich

Спільний виконавчий директор і фінансовий директор

Майкл вільно володіє англійською, німецькою та французькою мовами, а зараз ще й вивчає китайську мову. Він народився в Німеччині і навчався у Франції, Німеччині та США. Зараз він керує нашими функціями продажу та фінансів в Language International.

Ще до участі в Language International він заснував віртуальний інвестиційний сайт UpDown.com і був власником фірми Spirit Link GmbH, ІТ-консалтингової компанії. Майкл має ступінь магістра ділового адміністрування Гарвардської бізнес-школи і ступінь бакалавра в галузі ділового адміністрування в Університеті Ройтлінген в Німеччині і Школі менеджменту Реймса у Франції.


Керівники нашої команди

Simone Reich
Simone Reich email Simone »

Керівник команди та старший студентський наставник (німецька, іспанська, французька, англійська та трохи арабської мови)

Сімон очолює нашу команду студентських наставників, а також консультує наших студентів, які вивчають німецьку, англійську та іспанську мови. Вона народилася в Німеччині, прожила в Колумбії протягом одного року і 4 роки в Єгипті.Має ступінь магістра з антропології культури, латиноамериканських досліджень і психології з Гамбурзького університету.

Вона також є сертифікованим усним та письмовим перекладачем і кореспондентом іноземної мови - іспанської та французької. Перш ніж приєднатися до Language International, вона працювала інструктором з дайвінгу PADI на курорті Дахаб на Червоному морі, Єгипет.

Mathis Pedersen
Mathis Pedersen email Mathis »

Керівник групи (данська, шведська, англійська, німецька, французька та частково італійська)

Матіс керує нашою командою студентських наставників, а також відповідає за набір нових студентських радників для нашої команди. Родом із Данії, Матіс прожив у Берліні 12 років після деякого часу у Парижі, де вивчав французьку мову. Він вивчає мови багато років, і вдосконалюється у французькій, італійській мовах і краще вивчає іспанську.

Він має ступінь магістра в галузі соціальних наук і культурної географії з університету Роскілле, Данія, а також навчався в Потсдамському університеті, Німеччина. Матіс багато років пропрацював у сфері обслуговування та задоволеності клієнтів, як керівник групи або керівник проекту.


Наші студентські радники

Fabio Reverdosa Cruz
Fabio Reverdosa Cruz email Fabio »

Студентський наставник (португальська та англійська)

Фабіо допомагає нашим португало- та англомовним студентам. Він народився в Ріо-де-Жанейро і викладав англійську мову більше 10 років.

Має ступінь бакалавра права (з відзнакою) і володіє багаторічним досвідом роботи з різноманітними офіційними тестами англійської мови, і зараз прагне покращити свої навички володіння німецькою.

Francine Kloeckner
Francine Kloeckner email Francine »

Студентський наставник (португальська, італійська, англійська)

Франсін працює з нашими португальськими, італійськими та англомовними студентами. Вона виросла в Порту-Алегрі, Бразилія, а також жила і працювала в Греноблі, Франція, і в Римі, Італія. Крім португальської та італійської, вона розмовляє французькою та трохи іспанською й німецькою мовами.

Має диплом бакалавра з історії мистецтв (з відзнакою) Федерального університету Ріо-Гранді-ду-Сул. Перш ніж приєднатися до Language International, вона працювала в Порту-Алегрі і в Римі, у сферах культури, музеології, мистецтва, а також перекладів і туризму.

Giorgio Piccirillo
Giorgio Piccirillo email Giorgio »

Студентський наставник (італійська, іспанська, англійська)

Джорджо консультує наших італійських, іспанських і англомовних студентів. Він виріс у Палермо до того, як почав жити і працювати у Відні, Брістолі, Севільї та різних містах Норвегії. Він також розмовляє німецькою та трохи французькою.

Має ступінь бакалавра в галузі міжнародних відносин і ступінь магістра міжнародної безпеки з Університету Брістоля, Великобританія. Перш ніж приєднатися до Language International, він працював в політичній та антикорупційній сфері як помічник проекту та офіцер зв'язку серед інших ролей.

Iliana Pistoli
Iliana Pistoli email Iliana »

Студентський наставник (французька, грецька, турецька, англійська)

Іліана консультує наших студентів, які вивчають англійську, французьку, грецьку та турецьку мови. Вона виросла в Афінах і є носієм грецької мови. Вивчала міжнародні відносини та турецьку мову в Афінах, Стамбулі та Парижі.

Має ступінь бакалавра турецької мови Афінського університету Каподістрія і Стамбульського університету Mimar Sinan та рівень магістра міжнародних відносин та турецької мови Національного інституту східних мов та культур в Папижі. Раніше вона працювала в Migreurop, Грецькій раді для біженців і Міжнародній Амністії.

Kristele Auer
Kristele Auer email Kristele »

Студентський наставник (англійська та іспанська мови)

Крістель консультує наших студентів, які володіють англійською та іспанською мовами. Вона народилася в США, виросла в Сальвадорі, навчалася в Нідерландах, працювала у Франції і на Балі, а зараз живе в Берліні. Окрім англійської та іспанської мов, вона також розмовляє французькою та вивчає німецьку мову.

Вона має ступінь бакалавра з ділового адміністрування в галузі туризму від Saxion University, Нідерланди. Перед тим, як приєднатися до Language International, працювала на Балі в компанії управління туристичними напрямкями.

Maria Luisa Malheiros
Maria Luisa Malheiros email Malu »

Студентський наставник (португальська, іспанська та англійська мови)

Малу працює з нашими португало-, іспано- та англомовними студентами. Вона виросла в Белу-Орізонті, Бразилія, і також жила в Канаді, Великобританії та на даний момент мешкає в Берліні. Навчилася розмовляти англійською мовою ще будучи дитиною, граючи у відеоігри, і працювала вчителем англійської під час Чемпіонату світу та Олімпіади в Бразилії.

До вступу в лави Language International, працювала з локалізацією відеоігор, роблячи їх доступними для бразильських користувачів.

Matthew Niebes
Matthew Niebes email Matthew »

Студентський наставник (англійська)

Метью консультує наших англомовних студентів із США, Канади, Великобританії, Ірландії, Австралії та Нової Зеландії. Він виріс у Пічтрі-Сіті, Джорджія, у Сполучених Штатах і закінчив магістратуру в Німеччині.

Має ступінь магістра в галузі американських студій університету в Гейдельберзі і ступінь бакалавра історії та англійської мови (і другої німецької мови) університету Еморі в Атланті.

Michele Bianchini
Michele Bianchini email Michele »

Викладач та старший студентський наставник (італійська, французька, данська, англійська мови)

Мішель навчає нашу команду студентських наставників. Він також працює з італійсько-, французько- та данськомовними студентами. Виріс на Сардинії, навчався в Діжоні, вступив до університету в Пізі, працював у Копенгагені і на Мальті, а зараз живе в Берліні. Крім італійської, він розмовляє французькою та данською мовами.

Має ступінь магістра з європейських літературних культур Болонського університету, Салоніського університету та Університету Верхнього Ельзасу. Також має ступінь бакалавра європейських літератур та сучасних мов Пізанського університету.

Milda Mal
Milda Malcyte email Milda »

Студентський наставник (французька, італійська, литовська, англійська)

Мілда консультує наших студентів, які вивчають французьку, італійську, литовську та англійську мови. Вона виросла у Вільнюсі, Литва, але жила і навчалася в Брюсселі та Італії.

Певний час вивчала філософію у Вільнюському університеті і має диплом бакалавра в галузі режисури та аудіо-візуальних мистецтв у Lietuvos Muzikos ir Teatro akademija у Вільнюсі. Також навчалася режисурі в Centro Sperimentale di Cinematografia в Римі, Італія. Перш ніж приєднатися до Language International, працювала кінорежисером, AD, виробничим помічником та відеоредактором.

У вільний час все ще знімає і випускає документальні та художні фільми, а також музичні відео та інші рекламні матеріали для бізнесу та приватних клієнтів.

Nicole Arevalo
Nicole Arevalo email Nicole »

Студентський наставник (іспанська, німецька, англійська)

Ніколь займається нашими іспано-, німецько- та англомовними студентами. Вона виросла в Чилі, але багато років навчалася і жила в Німеччині.

Вона є професійним усним та письмовим перекладачем з дипломом Університету Консепсьон в Чилі. Також отримала стипендію ISAP-DAAD для академічного обміну в Лейпцигу, Німеччина. У даний час здобуває ступінь магістра лінгвістики іноземних мов в університеті Потсдама. Перед тим, як приєднатися до Language International, працювала 6 років у відділі міжнародних відносин при її університеті. Вона також працювала у сфері продажів в компанії Alcorp S.A., компанії з нерухомості в Чилі.

Omar Barahona
Omar Barahona email Omar »

Студентський наставник (англійська та іспанська)

Омар працює з нашими іспаномовними студентами з Латинської Америки та Іспанії. Він виріс в Іспанії, навчався в Нідерландах, працював у Сполучених Штатах і зараз живе в Берліні. Окрім англійської та іспанської, він також володіє французькою та італійською мовами, а також вивчає німецьку.

Має ступінь бакалавра з антикознавства Університету Саламанки, ступінь магістра порівняльної індоєвропейської лінгвістики Лейденського університету, а також магістра в галузі іспанської літератури та лінгвістики Університету Західної Вірджинії. Перш ніж приєднатися до Language International, він був молодшим викладачем іспанської мови в Університеті Західної Вірджинії.

Selin Oezen
Selin Oezen email Selin »

Студентський наставник (англійська, німецька та турецька мови)

Селін консультує наших студентів, які вивчають англійську, німецьку та турецьку мови. Вона народилася в Німеччині, але жила і навчалася в Великобританії та Австралії. Селін має ступінь бакалавра з музики в Університеті Чичестера і ступінь магістра в сольному виконанні школи музичного та драматичного мистецтва Guildhall в Лондоні.

Перш ніж приєднатися до Language International, Селін працювала музикантом і викладачем. У вільний час продовжує викладати гру на скрипці та альті.

Sem Hoogstrate
Sem Hoogstrate email Sem »

Студентський наставник (французької, англійської, голландської мов)

Сем консультує наших студентів, які володіють французькою та англійською мовами. Він народився в Утрехті в Нідерландах, але виріс на південному заході Франції.

Окрім французької та голландської, він також розуміє і розмовляє німецькою мовою.

Має ступінь магістра (з відзнакою) англійської філології університету Лімож, Франція, а також він навчався в університеті Ковентрі, Великобританія. Перш ніж переїхати до Берліна та приєднатися до Language International, був викладачем англійської мови у Франції і мав різноманітні місця роботи в галузі культури, перекладу та туризму.

Tamara Smith
Tamara Smith email Tamara »

Студентський наставник (німецька, англійська)

Тамара працює з нашими німецько- та англомовними студентами. Вона народилася в Німеччині, та виросла у Великобританії. Крім англійської та німецької мови вона також розуміє і трохи розмовляє іспанською, французькою та арабською мовами.

Вона має диплом бакалавра (з відзнакою) з арабської мови та антропології зі Школи східних і африканських досліджень (Лондон). До переїзду до Берліна і приєднання до Language International, вона працювала з громадами біженців у Великобританії, Перу, на окупованих територіях Палестини та Лаосу і вправлялася в британському законі про надання притулку. Зараз вона викладає йогу в межах Берліна.

Tatiana Dubyanskaya
Tatiana Dubyanskaya email Tatiana »

Студентський наставник (російська, польська, англійська мови)

Тетяна працює з нашими російсько-, польсько- та англомовними студентами. Народившись у Москві, Тетяна називає себе мандрівником між культурами. Вона викладала індійські мови та літератури, проводила дослідження в галузі сучасної індійської культури в Московському державному університеті в Росії, Ягеллонському університеті в Польщі та університеті Джавахарлала Неру в Індії.

Вона є досвідченим перекладачем і чудовим вчителем хінді та англійської мови. Також розмовляє мовами урду та бенгалі, публікує наукові статті та блог-пости англійською та російською мовами, і сподівається досягти вищого рівня володіння німецькою та польською мовами.

Yaroslav Akimov
Yaroslav Akimov email Yaroslav »

Студентський наставник (китайська, російська, німецька, англійська)

Ярослав працює з нашими китайсько-, російсько- та англомовними студентами. Він виріс у Росії і вільно володіє китайською та німецькою мовами. У вільний час викладає китайську для студентів середніх і просунутих рівнів.

Кандидат наук з китайської лінгвістики в університеті Тріра в Німеччині. Має ступінь магістра (з відзнакою) у східноазіатських дослідженнях Берлінського університету Freie і ступінь бакалавра (з відзнакою) китайської філології Московського державного університету. Він отримав стипендії від Католицької служби академічних обмінів (KAAD) у 2013 році та Пекінського університету у 2010 році.


Наша команда маркетингу

Camila Onodera
Camila Onodera

Проект-менеджер

Каміла керує нашими внутрішніми проектами та контентом. Вона бразилійка, виросла в Сан-Паулу і любить вивчати нові мови: англійську, японську, італійську, іспанську та німецьку.

Має ступінь магістра в галузі управління модою та естетикою в Університеті Сан-Паулу і ступінь бакалавра в галузі реклами і маркетингу в університеті Presbiteriana Mackenzie. Перш ніж приєднатися до Language International, вона працювала менеджером спільноти та захисту клієнтів для Procter & Gamble і арт-директором Editora Abril в Бразилії.

Matthew Niebes
Matthew Niebes

Менеджер шкільних відносин

Метью керує відносинами в нашій мережі мовних шкіл по всьому світу. Він виріс у Пічтрі-Сіті, Джорджія, у Сполучених Штатах і закінчив магістратуру в Німеччині.

Має ступінь магістра в галузі американських студій з Університету Гейдельберга і ступінь бакалавра історії та англійської мови (і другої німецької мови) з університету Еморі в Атланті.


Наша фінансова та бухгалтерська команда

Marcis Bokmanis
Marcis Bokmanis

Фінансовий менеджер

Марціс керує рахунками в Language International: кредиторською та дебіторською заборгованістю. Він виріс у Ризі, Латвія, і нещодавно переїхав до Берліна, Німеччина. Володіє англійською, латиською, російською, а також трохи німецькою мовами.

У 2007 році Марціс закінчив Латвійський університет у Ризі зі ступенем бакалавра економіки. Перед тим, як приєднатися до Language International, він був аналітиком звітності в AS DNB Banka в Ризі і бухгалтером в ризькій компанії з управління активами Reverta. У вільний час Марціс захоплюється бігом на довгі дистанції.

Siri Amanda Rääf
Siri Amanda Rääf

Молодший фінансовий менеджер

Сірі виросла у Стокгольмі, Швеція. Вона розмовляє шведською, англійською і нещодавно почала вивчати німецьку мову.

До переїзду в Берлін у 2018 році вона прожила сім років у Мельбурні, Австралія. У Мельбурні вона здобула диплом бакалавра бізнесу (бухгалтерія) і працювала як співробітник дебіторської заборгованості паралельно з навчанням.

Перед тим, як приєднатися до команди Language International, вона була адміністратором бухгалтерського обліку в компанії Audible GmbH. Тепер вона керує кредиторською і дебіторською заборгованістю в Language International разом з Марцісом.


You?

Want to see your face here?

We're a fast-growing start-up and we're eager to connect with exceptional individuals who might be interested in joining our team.

If you are energized by our mission of changing the way people find and discover life-changing immersion programs, we'd love to hear from you. Drop us a line at [email protected].


Our office

BerlinSchönhauser Allee 6/7, 10119, Berlin, Germany