Школи японської мови в Фукуоці

Нещодавно розглянули школи японської мови в Фукуоці

Genki Japanese and Culture School

Мені здається, занять культура може використовувати більше відхилень, особливо поп-культури. Однак, вчителі також може бути більш послідовним тому, що кожен з них мають свої власні особисті викладання стиль. В іншому випадку все інше було добре. more

Genki Japanese and Culture School

Школи, класи і вчителі були все чудово. Я чудово провели час, і атмосфера була дружньою і не дуже формальним. Об'єктів і розташування були гарні. Мій приймаючої родини був трохи далеко, але я не заперечував це занадто багато. В цілому це був цінний... more


Японську ТИПИ КУРСІВ

Який саме тип курсу японську мови ви шукаєте?

Загальний

Загальні курси японської мови

Загальні курси японської мови для дорослих, які хочуть покращити своє мовлення, сприйняття на слух, читання та писання японську мовою. Більшість курсів для дорослих від 16 років. 2 - 48-тижневі інтенсивний курси доступні. Більшість курсів - в середньому 30 уроків на тиждень.

Підготовка до іспиту

Підготовчі курси до тесту з японської мови

Курси з підготовки до тесту з японську мови призначені для студентів, які хочуть підготуватися до тесту зі знання японську мови для поліпшення перспектив працевлаштування або вступу до університету.

За спеціальністю

Курси японської мови за спеціальністю

Спеціальні курси японської мови для тих, хто хоче вивчати японську мову і взяти участь у заходах, таких як спорт, мистецтво, продукти харчування та багато іншого.