11 найкращих мовних шкіл в Римі в 2020 році (від 5378 ₴)

Нещодавно розглянули школи італійської мови в Римі

Accademia StudioItalia

Уроки були добре організовані і цікаві, незважаючи на короткий час (1 тиждень), я багато чому навчився. Розташування школи було ідеальним, я б повернувся в будь-який час. Я не можу коментувати житло, як у мене був приватний готель. more

Accademia StudioItalia

класи були дуже добре організовані. Дійсно гарні вчителі, місцях був відмінним. наступного разу я хотів би мати можливість зробити це довше. more


Італійську ТИПИ КУРСІВ

Який саме тип курсу італійську мови ви шукаєте?

Загальний

Загальні курси італійської мови

Загальні курси італійської мови для дорослих, які хочуть покращити своє мовлення, сприйняття на слух, читання та писання італійську мовою. Більшість курсів для дорослих від 16 років. 2 - 48-тижневі інтенсивний курси доступні. Більшість курсів - в середньому 30 уроків на тиждень.

Для дітей

Курси італійської мови для дітей

Курси італійської мови для дітей ідеально підходить для дітей віком від 4 до 12 років і підлітків від 13 до 18 років, які хочуть вчити італійську влітку. 4 - 8-тижневі курси для дітей доступні з червня по серпень.

Підготовка до іспиту

Підготовчі курси до тесту з італійської мови

Курси з підготовки до тесту з італійську мови призначені для студентів, які хочуть підготуватися до тесту зі знання італійську мови для поліпшення перспектив працевлаштування або вступу до університету.

Бізнес

Бізнес курси італійської мови

Персональні бізнес-уроки італійської мови для ділових людей і професіоналів, які хочуть вивчати італійську мову як можна швидше з орієнтованими уроками та приватним вчителем італійської мови.

Професійні

Професійні курси італійської мови

Професійні курси італійської мови для професіоналів, які хочуть вивчати італійську мову в конкретних областях, таких як бізнес, медицина, юриспруденція, авіація та гостинність.

За спеціальністю

Курси італійської мови за спеціальністю

Спеціальні курси італійської мови для тих, хто хоче вивчати італійську мову і взяти участь у заходах, таких як спорт, мистецтво, продукти харчування та багато іншого.