Найкращі мовні школи !in Genoa в 2019 році (від 2446 ₴)

Нещодавно розглянули школи італійської мови !in Genoa

Centro Studi Italiani (ex-Scuola Tricolore)

Вивчення умов не могло бути краще; Існував одній вчителем для двох студентів, а це означало, що сучасності кажучи розгорнути. Я оцінити терпіння і компетентність наших молодих викладачів.Що стосується соціальних заходів на пропозицію, візит до... more

A Door to Italy

Я користувався досвід групи практикуючих, аудіювання та говорити разом. Вчителі посилені мого попереднього читання італійський граматики і говорити, а також навчив мене, як правильно та грамотно сказати. Я користувався культурного досвіду та... more


Італійську ТИПИ КУРСІВ

Який саме тип курсу італійську мови ви шукаєте?

Загальний

Загальні курси італійської мови

Загальні курси італійської мови для дорослих, які хочуть покращити своє мовлення, сприйняття на слух, читання та писання італійську мовою. Більшість курсів для дорослих від 16 років. 2 - 48-тижневі інтенсивний курси доступні. Більшість курсів - в середньому 30 уроків на тиждень.

Підготовка до іспиту

Підготовчі курси до тесту з італійської мови

Курси з підготовки до тесту з італійську мови призначені для студентів, які хочуть підготуватися до тесту зі знання італійську мови для поліпшення перспектив працевлаштування або вступу до університету.

Професійні

Професійні курси італійської мови

Професійні курси італійської мови для професіоналів, які хочуть вивчати італійську мову в конкретних областях, таких як бізнес, медицина, юриспруденція, авіація та гостинність.

За спеціальністю

Курси італійської мови за спеціальністю

Спеціальні курси італійської мови для тих, хто хоче вивчати італійську мову і взяти участь у заходах, таких як спорт, мистецтво, продукти харчування та багато іншого.