Школи італійської мови у Флоренції

Всі школи італійської мови у Флоренції »

Нещодавно розглянули школи італійської мови у Флоренції

Scuola Toscana

Школа була дуже цікавим, щоб допомогти студентам та Штатні співробітники були дуже доброзичливі.Студент групи були також не занадто великий, і ми мали гарна атмосфера в межах уроки.Всі викладачі були дуже доброзичливі і добре підготовлені і легко... more

ABC School Firenze

Кількість студентів в класі були вісім, максимальна. Мого однокурсники було близько однаковий рівень знання італійської мови як мені. Розташування є grand. В середині Firenze, недалеко від мосту Понте Веккьо і Палаццо Веккьо. Все, що знаходиться в... more


Італійську ТИПИ КУРСІВ

Який саме тип курсу італійську мови ви шукаєте?

Загальний

Загальні курси італійської мови

Загальні курси італійської мови для дорослих, які хочуть покращити своє мовлення, сприйняття на слух, читання та писання італійську мовою. Більшість курсів для дорослих від 16 років. 2 - 48-тижневі інтенсивний курси доступні. Більшість курсів - в середньому 30 уроків на тиждень.

Для дітей

Курси італійської мови для дітей

Курси італійської мови для дітей ідеально підходить для дітей віком від 4 до 12 років і підлітків від 13 до 18 років, які хочуть вчити італійську влітку. 4 - 8-тижневі курси для дітей доступні з червня по серпень.

Підготовка до іспиту

Підготовчі курси до тесту з італійської мови

Курси з підготовки до тесту з італійську мови призначені для студентів, які хочуть підготуватися до тесту зі знання італійську мови для поліпшення перспектив працевлаштування або вступу до університету.

Бізнес

Бізнес курси італійської мови

Персональні бізнес-уроки італійської мови для ділових людей і професіоналів, які хочуть вивчати італійську мову як можна швидше з орієнтованими уроками та приватним вчителем італійської мови.

Підготовка вчителів

Курси по підготовці вчителів італійської мови

Курси для вчителів італійської для викладачів, зацікавлених у викладанні італійської мови за кордоном. Існує величезний попит на кваліфікованих викладачів італійської мови по всьому світу та можливість працевлаштування майже в кожній країні по всьому світу.

Професійні

Професійні курси італійської мови

Професійні курси італійської мови для професіоналів, які хочуть вивчати італійську мову в конкретних областях, таких як бізнес, медицина, юриспруденція, авіація та гостинність.

За спеціальністю

Курси італійської мови за спеціальністю

Спеціальні курси італійської мови для тих, хто хоче вивчати італійську мову і взяти участь у заходах, таких як спорт, мистецтво, продукти харчування та багато іншого.