Найкращі мовні школи в Ханьї в 2020 році (від 721 ₴)

Нещодавно розглянули школи грецької мови в Ханьї

Lexis, Centre of Greek Language & Culture

Я приїхав в школі Lexis понеділок вранці. Вони сказали мені, що я мав 2 години класу того ранку з одній вчителем, Vaggelo (жінка) і час клас того ж дня (всі приватні), з Марією. Vaggelo дійсно не перевірити мої навички грецької мови, але відразу ж... more


Грецьку ТИПИ КУРСІВ

Який саме тип курсу грецьку мови ви шукаєте?

Загальний

Загальні курси грецької мови

Загальні курси грецької мови для дорослих, які хочуть покращити своє мовлення, сприйняття на слух, читання та писання грецьку мовою. Більшість курсів для дорослих від 16 років. 2 - 48-тижневі інтенсивний курси доступні. Більшість курсів - в середньому 30 уроків на тиждень.

Для дітей

Курси грецької мови для дітей

Курси грецької мови для дітей ідеально підходить для дітей віком від 4 до 12 років і підлітків від 13 до 18 років, які хочуть вчити грецьку влітку. 4 - 8-тижневі курси для дітей доступні з червня по серпень.

Бізнес

Бізнес курси грецької мови

Персональні бізнес-уроки грецької мови для ділових людей і професіоналів, які хочуть вивчати грецьку мову як можна швидше з орієнтованими уроками та приватним вчителем грецької мови.

Професійні

Професійні курси грецької мови

Професійні курси грецької мови для професіоналів, які хочуть вивчати грецьку мову в конкретних областях, таких як бізнес, медицина, юриспруденція, авіація та гостинність.

За спеціальністю

Курси грецької мови за спеціальністю

Спеціальні курси грецької мови для тих, хто хоче вивчати грецьку мову і взяти участь у заходах, таких як спорт, мистецтво, продукти харчування та багато іншого.