Найкращі мовні школи у Фрайбурзі в 2020 році (від 5829 ₴)

Нещодавно розглянули школи німецької мови у Фрайбурзі

Akademie Zeitgeist

Викладачі та розташування були гарні, але я думаю, що це занадто дорого для те, що вона забезпечує. Я думаю, що іноді було занадто багато ігор в класі, а не пояснивши більше граматики і говорити.Діяльності поза класи були приємно.Я чекав більше хоча... more

ALPADIA - Language Schools Freiburg

Я брав участь тільки протягом одного тижня і побажала я могла б зробити більше. Це було здорово, що школа дозволило людям різних часових графіків, і вони зробили ви відчували себе дуже комфортно, так що ви могли б вивчати німецьку мову, яка є другою... more


Німецьку ТИПИ КУРСІВ

Який саме тип курсу німецьку мови ви шукаєте?

Загальний

Загальні курси німецької мови

Загальні курси німецької мови для дорослих, які хочуть покращити своє мовлення, сприйняття на слух, читання та писання німецьку мовою. Більшість курсів для дорослих від 16 років. 2 - 48-тижневі інтенсивний курси доступні. Більшість курсів - в середньому 30 уроків на тиждень.

Для дітей

Курси німецької мови для дітей

Курси німецької мови для дітей ідеально підходить для дітей віком від 4 до 12 років і підлітків від 13 до 18 років, які хочуть вчити німецьку влітку. 4 - 8-тижневі курси для дітей доступні з червня по серпень.

Підготовка до іспиту

Підготовчі курси до тесту з німецької мови

Курси з підготовки до тесту з німецьку мови призначені для студентів, які хочуть підготуватися до тесту зі знання німецьку мови для поліпшення перспектив працевлаштування або вступу до університету.

Професійні

Професійні курси німецької мови

Професійні курси німецької мови для професіоналів, які хочуть вивчати німецьку мову в конкретних областях, таких як бізнес, медицина, юриспруденція, авіація та гостинність.

За спеціальністю

Курси німецької мови за спеціальністю

Спеціальні курси німецької мови для тих, хто хоче вивчати німецьку мову і взяти участь у заходах, таких як спорт, мистецтво, продукти харчування та багато іншого.

Університет