Найкращі мовні школи в Дюссельдорфі в 2020 році (від 5764 ₴)

Нещодавно розглянули школи німецької мови в Дюссельдорфі

GoAcademy! Sprachschule Düsseldorf

Школа є гарним. Темпи інтенсивний курс був дуже повільно, для мене, однак перехід на класи з більш високим рівнем можна і я зробив це двічі. Курси зроблені вивчати німецьку мову в близько 9 місяців.Усі викладачі є носіями мови, і більшість з них... more

GoAcademy! Sprachschule Düsseldorf

Sprachcaffe Дюссельдорф виправдав мої очікування. Я мав 6 годин інтенсивного німецького впливу кожного дня, з великою кількістю можливість практики розмову і граматики. Всі викладачі, я мав були і дуже досвідчений і вирішив зібрати всіх через... more


Німецьку ТИПИ КУРСІВ

Який саме тип курсу німецьку мови ви шукаєте?

Загальний

Загальні курси німецької мови

Загальні курси німецької мови для дорослих, які хочуть покращити своє мовлення, сприйняття на слух, читання та писання німецьку мовою. Більшість курсів для дорослих від 16 років. 2 - 48-тижневі інтенсивний курси доступні. Більшість курсів - в середньому 30 уроків на тиждень.

Для дітей

Курси німецької мови для дітей

Курси німецької мови для дітей ідеально підходить для дітей віком від 4 до 12 років і підлітків від 13 до 18 років, які хочуть вчити німецьку влітку. 4 - 8-тижневі курси для дітей доступні з червня по серпень.

Підготовка до іспиту

Підготовчі курси до тесту з німецької мови

Курси з підготовки до тесту з німецьку мови призначені для студентів, які хочуть підготуватися до тесту зі знання німецьку мови для поліпшення перспектив працевлаштування або вступу до університету.

Підготовка вчителів

Курси по підготовці вчителів німецької мови

Курси для вчителів німецької для викладачів, зацікавлених у викладанні німецької мови за кордоном. Існує величезний попит на кваліфікованих викладачів німецької мови по всьому світу та можливість працевлаштування майже в кожній країні по всьому світу.

Професійні

Професійні курси німецької мови

Професійні курси німецької мови для професіоналів, які хочуть вивчати німецьку мову в конкретних областях, таких як бізнес, медицина, юриспруденція, авіація та гостинність.