Найкращі мовні школи у Вашингтоні, округ Колумбія в 2020 році (від 6161 ₴)

Нещодавно розглянули школи англійської мови у Вашингтоні, округ Колумбія

inlingua® Washington DC

Загалом, я був хороший досвід в Inlingua. Я дізнався багато чого, і це було важливо для мене, щоб поліпшити свою англійську. Я мав чотири викладачі під час моїх вражень там, і не всі з них були гарні. Розташування та послуги були добре, і вони мають... more

inlingua® Washington DC

Мені подобається класи і вчителі дійсно хороший; вони допоможуть вам у будь-який час без всякого сумніву, і вони готують різноманітні заняття. Ви дізнаєтеся багато англійської мови, а також. Заняття завжди об'єднувати граматики з іншими видами... more


Англійську ТИПИ КУРСІВ

Який саме тип курсу англійську мови ви шукаєте?

Загальний

Загальні курси англійської мови

Загальні курси англійської мови для дорослих, які хочуть покращити своє мовлення, сприйняття на слух, читання та писання англійську мовою. Більшість курсів для дорослих від 16 років. 2 - 48-тижневі інтенсивний курси доступні. Більшість курсів - в середньому 30 уроків на тиждень.

Підготовка до іспиту

Підготовчі курси до тесту з англійської мови

Курси з підготовки до тесту з англійську мови призначені для студентів, які хочуть підготуватися до тесту зі знання англійську мови для поліпшення перспектив працевлаштування або вступу до університету.

Бізнес

Бізнес курси англійської мови

Персональні бізнес-уроки англійської мови для ділових людей і професіоналів, які хочуть вивчати англійську мову як можна швидше з орієнтованими уроками та приватним вчителем англійської мови.