Школи англійської мови в Чикаго

Нещодавно розглянули школи англійської мови в Чикаго

Learn English & Live in Your Teacher's Home in Chicago with Home Language International

Під час мого перебування з родиною Bower´s в Чикаго я дізнався і жив як реальні Англійська. Будинок і моїй спальні були прекрасні.Джоан Бауерс був моїм вчителем, і вона досвідчений викладач і фетру, виконані з себе після рівня випробування класів,... more

Kaplan International: Chicago

Протягом двох тижнів, в липні 2015 році, я був присутній Каплан міжнародна школа в Чикаго. Хоча мій курс не були так довго, я можу сказати точно, що Каплан є кращим школи я коли-небудь були до сих пір! Всім співробітникам, менеджер і портьє... more


Англійську ТИПИ КУРСІВ

Який саме тип курсу англійську мови ви шукаєте?

Загальний

Загальні курси англійської мови

Загальні курси англійської мови для дорослих, які хочуть покращити своє мовлення, сприйняття на слух, читання та писання англійську мовою. Більшість курсів для дорослих від 16 років. 2 - 48-тижневі інтенсивний курси доступні. Більшість курсів - в середньому 30 уроків на тиждень.

Підготовка до іспиту

Підготовчі курси до тесту з англійської мови

Курси з підготовки до тесту з англійську мови призначені для студентів, які хочуть підготуватися до тесту зі знання англійську мови для поліпшення перспектив працевлаштування або вступу до університету.

Бізнес

Бізнес курси англійської мови

Персональні бізнес-уроки англійської мови для ділових людей і професіоналів, які хочуть вивчати англійську мову як можна швидше з орієнтованими уроками та приватним вчителем англійської мови.

Професійні

Професійні курси англійської мови

Професійні курси англійської мови для професіоналів, які хочуть вивчати англійську мову в конкретних областях, таких як бізнес, медицина, юриспруденція, авіація та гостинність.

За спеціальністю

Курси англійської мови за спеціальністю

Спеціальні курси англійської мови для тих, хто хоче вивчати англійську мову і взяти участь у заходах, таких як спорт, мистецтво, продукти харчування та багато іншого.