Найкращі мовні школи в Брно в 2020 році (від 15568 ₴)

Нещодавно розглянули школи англійської мови в Брно

CA Institute

Забронювали інтенсивний чеський для початківців клас починаючи з Нового Року 2018 на 7 днів. У мене було 3 вчителя і 2-4 години на добу з перервою 90 хвилин через 2-3 години, 25 годин разом. Рекомендую сильно 1: 1 уроки для іноземців у нижчому... more

CA Institute

Будучи студентом в CA є великий досвід, мій учитель є досконалим, вона в даний час обережні, чутливий і ввічливі. Я відчуваю, що мої знання англійської стає все краще. Я б рекомендував цю школу для всіх, хто хоче вчитися і отримувати задоволення. more


Англійську ТИПИ КУРСІВ

Який саме тип курсу англійську мови ви шукаєте?

Загальний

Загальні курси англійської мови

Загальні курси англійської мови для дорослих, які хочуть покращити своє мовлення, сприйняття на слух, читання та писання англійську мовою. Більшість курсів для дорослих від 16 років. 2 - 48-тижневі інтенсивний курси доступні. Більшість курсів - в середньому 30 уроків на тиждень.

Для дітей

Курси англійської мови для дітей

Курси англійської мови для дітей ідеально підходить для дітей віком від 4 до 12 років і підлітків від 13 до 18 років, які хочуть вчити англійську влітку. 4 - 8-тижневі курси для дітей доступні з червня по серпень.

Підготовка до іспиту

Підготовчі курси до тесту з англійської мови

Курси з підготовки до тесту з англійську мови призначені для студентів, які хочуть підготуватися до тесту зі знання англійську мови для поліпшення перспектив працевлаштування або вступу до університету.

Бізнес

Бізнес курси англійської мови

Персональні бізнес-уроки англійської мови для ділових людей і професіоналів, які хочуть вивчати англійську мову як можна швидше з орієнтованими уроками та приватним вчителем англійської мови.

Підготовка вчителів

Курси по підготовці вчителів англійської мови

Курси для вчителів англійської для викладачів, зацікавлених у викладанні англійської мови за кордоном. Існує величезний попит на кваліфікованих викладачів англійської мови по всьому світу та можливість працевлаштування майже в кожній країні по всьому світу.