Найкращі мовні школи в Борнмуті в 2020 році (від 4100 ₴)

Нещодавно розглянули школи англійської мови в Борнмуті

ETC International College

Об'єкт дійсно запустити. Школа намагаються заощадити гроші, однак вони можуть, так що вони разом узяті класи зі студентами, які не хочуть вивчати те ж саме. Деякі вчителі були не дуже добре. Вони змінили учитель занадто часто, і у зв'язку з цим курс... more

ETC International College

Мені сподобався мій уроки багато. Я дуже щаслива з моїми вчителями і з моїх однокласників, хто обидва дуже доброзичливі. Розташування школи і резиденція був досконалим, тому що він був недалеко від центру міста, і все було там. Будинок було добре, і... more


Англійську ТИПИ КУРСІВ

Який саме тип курсу англійську мови ви шукаєте?

Загальний

Загальні курси англійської мови

Загальні курси англійської мови для дорослих, які хочуть покращити своє мовлення, сприйняття на слух, читання та писання англійську мовою. Більшість курсів для дорослих від 16 років. 2 - 48-тижневі інтенсивний курси доступні. Більшість курсів - в середньому 30 уроків на тиждень.

Для дітей

Курси англійської мови для дітей

Курси англійської мови для дітей ідеально підходить для дітей віком від 4 до 12 років і підлітків від 13 до 18 років, які хочуть вчити англійську влітку. 4 - 8-тижневі курси для дітей доступні з червня по серпень.

Підготовка до іспиту

Підготовчі курси до тесту з англійської мови

Курси з підготовки до тесту з англійську мови призначені для студентів, які хочуть підготуватися до тесту зі знання англійську мови для поліпшення перспектив працевлаштування або вступу до університету.

Бізнес

Бізнес курси англійської мови

Персональні бізнес-уроки англійської мови для ділових людей і професіоналів, які хочуть вивчати англійську мову як можна швидше з орієнтованими уроками та приватним вчителем англійської мови.

Професійні

Професійні курси англійської мови

Професійні курси англійської мови для професіоналів, які хочуть вивчати англійську мову в конкретних областях, таких як бізнес, медицина, юриспруденція, авіація та гостинність.

За спеціальністю

Курси англійської мови за спеціальністю

Спеціальні курси англійської мови для тих, хто хоче вивчати англійську мову і взяти участь у заходах, таких як спорт, мистецтво, продукти харчування та багато іншого.