5 найкращих мовних шкіл в Барселоні в 2020 році (від 8405 ₴)

Нещодавно розглянули школи англійської мови в Барселоні

Expanish

Відмінне місце розташування. Дуже хороші вчителі. На ціль! more

Expanish

Я був у Expanish протягом двох тижнів та мав 20 годин класу, кожний тиждень. Розкіш велика. Класи і відкритий простір дуже сучасні і модні. Я дізнався, що Expanish почалося в жовтні 2017 року, що менше, ніж рік тому. Але якщо ви подивитеся на якість... more


Англійську ТИПИ КУРСІВ

Який саме тип курсу англійську мови ви шукаєте?

Загальний

Загальні курси англійської мови

Загальні курси англійської мови для дорослих, які хочуть покращити своє мовлення, сприйняття на слух, читання та писання англійську мовою. Більшість курсів для дорослих від 16 років. 2 - 48-тижневі інтенсивний курси доступні. Більшість курсів - в середньому 30 уроків на тиждень.

Для дітей

Курси англійської мови для дітей

Курси англійської мови для дітей ідеально підходить для дітей віком від 4 до 12 років і підлітків від 13 до 18 років, які хочуть вчити англійську влітку. 4 - 8-тижневі курси для дітей доступні з червня по серпень.

Бізнес

Бізнес курси англійської мови

Персональні бізнес-уроки англійської мови для ділових людей і професіоналів, які хочуть вивчати англійську мову як можна швидше з орієнтованими уроками та приватним вчителем англійської мови.

Професійні

Професійні курси англійської мови

Професійні курси англійської мови для професіоналів, які хочуть вивчати англійську мову в конкретних областях, таких як бізнес, медицина, юриспруденція, авіація та гостинність.