10 найкращих мовних шкіл в Пекіні в 2020 році (від 886 ₴)

Китайську ТИПИ КУРСІВ

Який саме тип курсу китайську мови ви шукаєте?

Загальний

Загальні курси китайської мандарин мови

Загальні курси китайської мандарин мови для дорослих, які хочуть покращити своє мовлення, сприйняття на слух, читання та писання китайську мовою. Більшість курсів для дорослих від 16 років. 2 - 48-тижневі інтенсивний курси доступні. Більшість курсів - в середньому 30 уроків на тиждень.

Для дітей

Курси китайської мандарин мови для дітей

Курси китайської мандарин мови для дітей ідеально підходить для дітей віком від 4 до 12 років і підлітків від 13 до 18 років, які хочуть вчити китайську влітку. 4 - 8-тижневі курси для дітей доступні з червня по серпень.

Підготовка до іспиту

Підготовчі курси до тесту з китайської мандарин мови

Курси з підготовки до тесту з китайську мови призначені для студентів, які хочуть підготуватися до тесту зі знання китайську мови для поліпшення перспектив працевлаштування або вступу до університету.

Бізнес

Бізнес курси китайської мандарин мови

Персональні бізнес-уроки китайської мандарин мови для ділових людей і професіоналів, які хочуть вивчати китайську мову як можна швидше з орієнтованими уроками та приватним вчителем китайської мандарин мови.

Професійні

Професійні курси китайської мандарин мови

Професійні курси китайської мандарин мови для професіоналів, які хочуть вивчати китайську мову в конкретних областях, таких як бізнес, медицина, юриспруденція, авіація та гостинність.

Освіта і робота

Програми з китайської мандарин мови про роботу та навчання

Програми робота-навчання, для дорослих, які хочуть вивчити китайську мову і отримати досвід роботи за фахом одночасно.

За спеціальністю

Курси китайської мандарин мови за спеціальністю

Спеціальні курси китайської мандарин мови для тих, хто хоче вивчати китайську мову і взяти участь у заходах, таких як спорт, мистецтво, продукти харчування та багато іншого.