5 найкращих мовних шкіл в Каїрі в 2020 році (від 1274 ₴)

Нещодавно розглянули школи арабської мови в Каїрі

International House: Cairo

Я дійсно хвилює обслуговування, особливо, коли це міжнародна школа, яка забезпечує мови, яка не просто як англійська.Мій особистий на класи та вчителі--це дивно. Я не знаю, повинні були почати. Я дізнався більше і швидше Арабська, ніж я назад в... more


Арабську ТИПИ КУРСІВ

Який саме тип курсу арабську мови ви шукаєте?

Загальний

Загальні курси арабської мови

Загальні курси арабської мови для дорослих, які хочуть покращити своє мовлення, сприйняття на слух, читання та писання арабську мовою. Більшість курсів для дорослих від 16 років. 2 - 48-тижневі інтенсивний курси доступні. Більшість курсів - в середньому 30 уроків на тиждень.

Підготовка до іспиту

Підготовчі курси до тесту з арабської мови

Курси з підготовки до тесту з арабську мови призначені для студентів, які хочуть підготуватися до тесту зі знання арабську мови для поліпшення перспектив працевлаштування або вступу до університету.

Професійні

Професійні курси арабської мови

Професійні курси арабської мови для професіоналів, які хочуть вивчати арабську мову в конкретних областях, таких як бізнес, медицина, юриспруденція, авіація та гостинність.

За спеціальністю

Курси арабської мови за спеціальністю

Спеціальні курси арабської мови для тих, хто хоче вивчати арабську мову і взяти участь у заходах, таких як спорт, мистецтво, продукти харчування та багато іншого.