6 найкращих мовних шкіл в Аммані в 2019 році (від 2281 ₴)

Нещодавно розглянули школи арабської мови в Аммані

Zeta International Center

Міжнародний центр Zeta розташований лише за 15 хвилин ходьби від центру міста. У шкільному районі є хороші вібрації з великою кількістю кафе і ресторанів для ваших перерв. У мене були приватні уроки, і я дуже насолоджувався своїми заняттями. Після... more

Zeta International Center

У ZetaJo я отримав спеціально розроблений мовний курс для моїх потреб. Керівництво та вчителі, які були дуже чуйними та ефективними, створили дуже доброзичливу і теплу атмосферу в класі. Зрештою, я побачив, що мої комунікативні здібності значно... more


Арабську ТИПИ КУРСІВ

Який саме тип курсу арабську мови ви шукаєте?

Загальний

Загальні курси арабської мови

Загальні курси арабської мови для дорослих, які хочуть покращити своє мовлення, сприйняття на слух, читання та писання арабську мовою. Більшість курсів для дорослих від 16 років. 2 - 48-тижневі інтенсивний курси доступні. Більшість курсів - в середньому 30 уроків на тиждень.

Бізнес

Бізнес курси арабської мови

Персональні бізнес-уроки арабської мови для ділових людей і професіоналів, які хочуть вивчати арабську мову як можна швидше з орієнтованими уроками та приватним вчителем арабської мови.

Освіта і робота

Програми з арабської мови про роботу та навчання

Програми робота-навчання, для дорослих, які хочуть вивчити арабську мову і отримати досвід роботи за фахом одночасно.

За спеціальністю

Курси арабської мови за спеціальністю

Спеціальні курси арабської мови для тих, хто хоче вивчати арабську мову і взяти участь у заходах, таких як спорт, мистецтво, продукти харчування та багато іншого.